Aktualności

Aktualności: Prawo oczami start-upów #1

28/08/2014

Kampania Prawo dla ludzi rozpoczyna nowy cykl nagrań. Tym razem na tapet bierzemy młode, polskie firmy, które działają na rynku nowych technologii. To do nich należy przyszłość polskiego biznesu oraz dalszy postęp technologiczny w Polsce.

Czytaj więcej

Aktualności: Od września mniej odkurzaczy

25/08/2014

„Jeszcze trochę, a zostanie nam zmiotka i szufelka“, „Jak dla mnie kolejna bzdura, tak jak z żarówkami. Swoją drogą skąd u nich takie pomysły? Sorki, chciałem napisać, która duża firma wygra na takim rozwiązaniu...“ – takie komentarze można znaleźć w Internecie pod artykułami dotyczącymi nowej unijnej dyrektywy. Na jaki pomysł tym razem wpadli unijni urzędnicy?

Czytaj więcej

Aktualności: Ostrzeżenia zdrowotne na opakowaniach słodyczy?

08/08/2014

Ostrzeżenia zdrowotne dotychczas znaliśmy z opakowań papierosów. Trudno nam sobie wyobrazić podobne komunikaty na opakowaniach popularnych batonów, czekolad czy żelków. Niestety – taka wizja staje się coraz bardziej realna.

Czytaj więcej

Aktualności: Cztery NAMACALNE efekty sankcji

06/08/2014

Dotychczas szło jak po grudzie, ale Zachód postanowił jednak zacząć się jednoczyć. Od kilku dni z europejskich mediów zaczynają docierać informacje o firmach i państwach, które decydują się na ograniczenie swoich interesów z Federacją Rosyjską.

Czytaj więcej

Aktualności: Sukces kampanii PIMG "Życie bez hałasu"

04/08/2014

Dziś na stronie kampanii Prawo dla ludzi pochwalimy się innym sukcesem Polskiego Instytutu Myśli Gospodarczej. Jesteśmy dumni z tego, że działamy nie tylko na poziomie krajowym i europejskim, lecz także lokalnym.

Czytaj więcej

Jak możesz pomóc?

Facebook