Aktualności

Aktualności: 38 000 mentoli kanclerza

11/07/2013

Wczoraj hitem sieci była historia dziewięćdziesiątczteroletniego byłego kanclerza Niemiec, Helmuta Schmidta, który w obawie przed wycofaniem papierosów mentolowych ze sprzedaży zgromadził w zapasie 38 000 sztuk.

Czytaj więcej

Aktualności: Komisja ENVI zagłosowała

10/07/2013

 

Komisja ds. Zdrowia Publicznego zagłosowała: slimy do wyrzucenia, e-papierosy tylko w aptekach, a mentole pozostawione do opinii ekspertów. Ciąg dalszy walki o zdrowy rozsądek unijnych urzędników.

Czytaj więcej

Aktualności: Jarosław Kuźniar o absurdzie dyrektywy

09/07/2013

 

Podczas naszego zeszłotygodniowego plażingu nie mogliśmy się oprzeć odwiedzeniu namiotu TVN24, gdzie program „Wstajesz i wiesz“ na żywo prowadził Jarosław Kuźniar. Gdyńska plaża była oblężona przez fanów (a raczej fanki) dziennikarza.

Czytaj więcej

Aktualności: Wolontariusze Prawa dla ludzi podbili Trójmiasto

09/07/2013

Mimo że dla większości gdyńska plaża i sopocki Monciak kojarzą się z odpoczynkiem, wolontariusze akcji Prawo dla ludzi ze sporym sukcesem walczyli o wolność wyboru dla obywateli Unii Europejskiej.

Czytaj więcej

Aktualności: CBOS: Polacy nie chcą ingerencji w wolność osobistą

09/07/2013

 

Nie chcemy takich przepisów, które zbytnio naruszają nasze prawo wyboru – wynika z badań CBOS, przeprowadzonych dla Instytutu Globalizacji. Badanie zostało zrealizowane w dn. 21 - 30 czerwca br. na ogólnopolskiej losowej (PESEL) próbie dorosłych Polaków (18+), metodą bezpośrednich wywiadów ankieterskich wspomaganych komputerowo.

Czytaj więcej

Jak możesz pomóc?

Facebook