Partnerzy merytoryczni

Polski Instytut Myśli Gospodarczej

Polski Instytut Myśli Gospodarczej

Polski Instytut Myśli Gospodarczej to think-tank specjalizujący się w zagadnieniach z zakresu ekonomii.

Fundacja Polska Debatuje

Fundacja Polska Debatuje

została założona we wrześniu 2012 roku jako efekt wieloletniej działalności Klubu Debat Uniwersytetu Warszawskiego w celu integracji polskiego środowiska debatanckiego oraz rozpowszechnienia idei debat w Polsce.

Instytut Globalizacji

Instytut Globalizacji

jest niezależnym instytutem spraw publicznych, posiadającym statut fundacji. Misją Instytutu jest deregulacja gospodarki. Instytut Globalizacji promuje pozytywne aspekty globalizacji, związane z rozwojem cywilizacyjnym, wzrostem dobrobytu jednostki oraz redukcją biedy na świecie.

Polskie Piekiełko

Polskie Piekiełko

Serwis powstał, by kontestować rzeczywistość i z gracją słonia w składzie porcelany, wytykać politykom, autorytetom i innym leśnym dziadkom wszelkie głoszone przez nich brednie.

Wspierają nas

British American Tobacco

British American Tobacco

British American Tobacco Polska jest częścią Grupy British American Tobacco – najbardziej międzynarodowej firmy tytoniowej, sprzedającej swoje produkty na ponad 180 rynkach całego świata.

Esencja Studio

Esencja Studio

Agencja interaktywna specjalizująca się w analizie i działaniach w Internecie.

GroMar

GroMar®

jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży informatycznej od 1999 roku. W 2011 roku znaleźliśmy się na 21 miejscu wśród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie według rankingu „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”. Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań e-learningowych, a misją naszej firmy jest propagowanie nowoczesnych form nauczania oraz oferowanie użytecznych narzędzi informatycznych, służących skutecznemu nauczaniu.

GroMar

Polska Akademia Public Relations (PAPR) ®

jest instytucją specjalizującą się w przekazywaniu wiedzy związanej z komunikowaniem się. PAPR jest pierwszym podmiotem na polskim rynku zajmującym się kompleksowo edukacją z zakresu Public Relations i dziedzin pokrewnych.

Premium Food and More

Premium Food and More

obecna od ponad 10 lat firma specjalizująca się w produktach kuchni azjatyckiej.

Wirtualna Kancelaria

Wirtualna Kancelaria

to usługi profesjonalnych prawników w postaci porad prawnych, oferowanych użytkownikom online.

Klubokawiarnia Usiądź sobie

Klubokawiarnia "Usiądź sobie"

to miejsce na warszawskim Żoliborzu, gdzie w niebanalnej postpeerelowskiej przestrzeni dawnego sklepu mięsnego, została stworzona oryginalna hybryda – klubokawiarnia i restauracja.

Rochstar

Rochstar

Spółka Rochstar Events oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu produkcji telewizyjnych imprez masowych, począwszy od pomysłów i szczegółowych scenariuszy poprzez plany promocyjne, klarowne budżety, aż do pełnej realizacji powierzanych projektów.

Fundacja Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Fundacja Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Polski oddział Global Entrepreneur Week, ruchu społecznego na rzecz promowania przedsiębiorczości wśród mieszkańców całego świata, niezależnie od wieku czy płci. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości współtworzą firmy, organizacje pozarządowe, instytucje państwowe, uczelnie wyższe i osoby prywatne, które chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Jak możesz pomóc?

Facebook